ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
GEN0041 Bir sonraki haber
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Amerikan WSA Ayakkabı Fuarı

2010-10-09 13:01:54
Amerikan WSA Ayakkabı Fuarı

WSA TEN VAKFI yaklaşık $ 70K için İKİ bağışladı


    
10 Ağustos 2010 - Verme Görülmemiş Olay WSA Show Las Vegas Check Tanıtım, NV ile sonuçlanacak. WSA Show, bir ENK Uluslararası Ticaret Olay, İKİ TEN Ayakkabı Vakfı ile ortaklığını destek (İki Ten), Las Vegas'ta-After Party, WSA Açılış gecesinde ayakkabı sektörünün "kendi" kuruluşuna 69.502 $ için bir çek sundu Pazartesi, 9 Ağustos.


   
İKİ TEN's 70 doğum günü ve iş 62 yıl kutlaması onuruna, WSA 62 gibi önemli bir katkı sözü verdi
teklifi Waltham, Massachusetts merkezli örgüte Ağustos 2010 fuarında sergilenmesi her marka için dolar
ayakkabı iş ihtiyacı olan bireyler için mali yardım, danışma ve toplum temelli kaynaklar
sanayi.


"Bu bizim sektörde herhangi bir organizasyon sergileyerek sadece her katılımcı ayakkabı markası adı altında bağış sağladığı ilk kez," Elyse Kroll, başkan, ENK Uluslararası dedi. "Biz özellikle ihtiyacı olanlara sosyal hizmetler ve eğitim programları aracılığıyla topluma hizmet, iki Ten onuruna bakan bir temel üzerine kurulu bir organizasyon mutluyuz."


   
WSA tarafından sahte ortaklık ve en zor zamanda sanayi içinde ihtiyacı olanlara yardım eli uzatmak için oluşturuldu Ağustos 2010 WSA Fuarı'nda 1100 markalar daha fazla katılımı ile mümkün olmuştur. "İki Ten Ayakkabı Vakfı WSA ile uzun ve anlamlı bir ilişki olmuştur," Peggy Kim Meill, başkan, iki Ten Ayakkabı Vakfı yorumladı. "Ve biz bunu ihtiyaç zamanlarında shoepeople yardım İki Ten çalışmaları desteklemek amacıyla bu en son WSA hediye için teşekkür ederiz. Bizim sanayi içindeki bütün "bizim" vakıf yardım gerektiğini WSA anlayışını kabul eder. - Bu yüzden tanışmak ve iki Ten's programlar ve hizmetler için aramaların yüksek sayıda tepki devam edebilir "


   
onların bu yana, iki Ten ayakkabı sektöründe insanların hayatında bir fark yaratma konusunda olmuştur. Onların
eyleme ve ihtiyacı olanlar için değişim yaratma misyonu güçlü olmamıştı.


   
Orijinal WSA ve pazarlarda satın alma sponsor ayakkabı sektörünün gelişimi için çalışmak 1948 yılında kuruldu.
Parti düzenlenen After WSA gelen onay WSA Açılış gecesinde Peggy Kim Meill için Elyse Kroll tarafından sunuldu
Venedik.


-MOREAbout WSA ve ENK Uluslararası ENK International LLC, New York City, Los Angeles ve Las Vegas'ta düzenlenen moda fuarların önde gelen üreticisidir. 29 olayları ENK portföyünde yer zümre (kadınların çağdaş ve köprü giysi ve aksesuarlar), ENKNewYork (erkek çağdaş giyim, prim denim ve gelişmiş spor giyim, ayakkabı ve eczacı klasik), Devre (kadın moda ve takı ince, çanta, eşarp, ayakkabı ve hediyelik eşyalar), Intermezzo (kadınların çağdaş ve köprü giyim), Çocuk Kulübü (çocuk giyim, aksesuar, ayakkabı ve hediyelik bebek eşyaları arasında junior kategori), WSA (kadın, erkek ve çocuk ayakkabı ve aksesuar), Sole Ticaret (lüks kadın ayakkabısı) , Brighte Los Angeles (çağdaş ve köprü bayan hazır giyim, ayakkabı ve aksesuar) ve ENKVegas (erkek ve kadın giyim, denim, ayakkabı ve aksesuar).


   
ENK olduğunu gösteriyor 150.000 yerli ve yabancı alıcılar ve basın yıllık 1 milyar $ satış sonuçlanan çeker.

   
Daha fazla bilgi için, ziyaret www.enkshows.com ve www.wsashow.com lütfen

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye