ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
GEN0041 Bir sonraki haber
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Rusya SABO spor ayakkabı

2010-10-16 11:31:26
Rusya SABO spor ayakkabı

Şirket SABO - SABO tescilli markası altında spor ayakkabı ve spor malzemeleri Rus üreticisi. 10 yıldan bu yana aşağıdaki spor ayakkabı üretmek:

Kayak - en popüler spor, ülkemizde tarihsel gelişimi. Bu nedenle farklı sistemleri (SNS, NNN, NN75) kayak kros için kayak botları oluşturduk. kayak botları yelpazemiz hem acemi sporcu ve profesyonel kayakçı tatmin edecek

Boks, güreş, Greko-Romen güreş, zenci, - Rusya savaş sanatları en yaygın türleri. Bu nedenle, yaratılmış - Tops Greko-Romen güreş, boksörler, zenci ve güreş için Tops - sambovki.

Halter, ağırlık kaldırma, vücut geliştirme - güç spor popülerlik kazanmaktadır. onun topuklar ve deadlift için ayakkabıları squat için klasik deri shtangetki - Biz özel ayakkabı yarattık. Shtangetki ve deadlift çizmeler - profesyonel ekipman Powerlifting ve halter için.

Futbol - kapalı ayakkabılar - futsal için doğal ve yapay yanı sıra ayakkabı - Bu popüler oyun hayranları için, biz alanları ve yüzeyleri farklı türleri için futbol ayakkabıları sunuyoruz.

Artistik jimnastik - geleneksel deri Gym ayakkabı - spor ve fiziksel kültür hayranları için istekliyiz.

Turizm - aktif dinlenme, ayakkabı Trekking üretmek. Bu yürüyüş ayakkabıları yürüyüş için ya da günlük kullanım için idealdir.

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye