ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
exhibition of exposhoes business online
GEN0041 Bir sonraki haber
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Davet www.ExpoShoes.com üzerinde kayıt

2010-08-24 14:12:58
Davet www.ExpoShoes.com üzerinde kayıt

ExpoShoes Business Online


 
Davet kaynak www.ExpoShoes.com üzerinde kayıt



 
Taslak ExpoShoes İş Online, dünya çapında uluslararası sergi, işbirliği ortaklık anlaşması girerek ayakkabı sektörünün kapsamı temsil eden resmi ortaklıklar geliştirmeye devam ediyor. Bizim temel amacı üretim sektöründe çalışanlar tanıtmak ve ayakkabı sektöründe satış, uluslararası bir proje ExpoShoes Business Online ve profesyonel ayakkabı sanayi rehberliğinde dünya çapındaki ofislerinin açılması ile.


  
ExpoShoes İşletme Online - bir modern ilginç ve çok fonksiyonlu kalkınma projesi iş için geniş bir tematik içerik ve fonksiyonlar bir dizi ile tasarlanmıştır: anında mesajlaşma sistemi ile 10 dilde, transfer dosyalarını anında teknik çeviri imkanı ile anlık iletişim şifreli modunda gönderme mesajları rostovok ve diğer gösteriliyor tablolar, müşterilerinize resimler, o RSS İngilizce, Rusça konuşan konuşan haber, moda makaleler beslemeleri, kurumsal ulaşma, kullanıcı profili, hizmetler, dünyanın ve diğer önemli fonksiyonların kurumunuzu business directory ayakkabı sanayi sitelerinin tanıtımı yapacağınız iş veya marka tanıtımı Hangi sağlanacak. Ana hedefi - iş ayakkabı sektöründe üretim ve satış için bilgiye erişim için.


  
Projemiz - bu konfor ve iş için somut faydalar ve firmanıza, satış pazarı ile ticari ilişkilerin işletme kurulması, hem de farklı ülkelerde kendi markalarının başarılı promosyon için mükemmel koşullar ciro artmasıdır. Biz Uluslararası Ayakkabı Sanayi, bu konunun haber kurumsal görebilirsiniz bir çevrimiçi ek olarak, proje dikkate moda dünyasında son trendleri görmek, yakın uluslararası sivil toplum örgütleri ve ayakkabı sergi farklı ülkelerden ile doğrudan ilgili olan kişilerin kategoriye ürünlerinizi göstermek için tanışmak işiniz.


  
işkence, model ihanet etmeyin ayakkabı yeni koleksiyonundan güvenilmez kaynaklar aracılığıyla, test edilmemiş kişiler de dahil olmak üzere dosya! bir zamanlar koleksiyon yapma ve görüntüleme onun Projemizin kayıtlı kullanıcılara kanıtlanmış! projeye çekin istemcileri ve uygun çözüm ve onlarla anlık yazışma kullanın!


  
Projemiz ExpoShoes Business Online son on yıl içinde iş ayakkabı sektöründe deneyimi, uygulanan ve tamamlar, işadamları arasındaki ilişkiyi yapılandırır.


  
ücretsiz ilk yıl proje ExpoShoes Business Online sırasında kayıt olabilirsiniz Şirketler, ücretsiz ilk yıl sonra katılacak ve zevk projenin temel işlevlerini en azından.

  
proje üzerinde 2010/08/20 günü, hareket ve geliştirir gibi işlevleri ExpoShoes İş Online:

1. galeri 50 fotoğraf (şifreleme), üretilen malların var
2. set ziyaretleri ve ürünleri, katalogları erişimi var
3. Bizim marka logosu, mevcut ürün korunması resimleri
4. Projenin kullanıcıları için Kullanım imleri; var
5. gelişiminde bir hatırlatma ile notları
6. ziyaretçi engelleme var
7. blok "sergi ve ödül firmanızın tanıtımı için, gelişmekte olan ülkeler
8. , Yakında olacak temsilcileri veya üretici katılım ekleyerek
9. fırsat iş çeşitli alanları ve yazışma onlarla projesi (reklam, tematik dergi, müşteriler üzerinde ortak bulma konusunda firmanızın kişilerin katılması, geliştirme ayakkabı uluslararası sergi yöneticileri)
10. Fatura (yapılandırma acsount ve sipariş hizmetleri, reklamlarınız, afişler için ziyaretçi istatistikleri ve geliştirme projesinin toplam maliyeti)
11. dünya (bizim genel ortaklar ayakkabı uluslararası sergi bilgileri, onların daha fazla!); orada, ama onlar için bir alt alan adları kesinleşmiş;
12. fonksiyonları ileri ve seçtiğiniz resimleri, izlenimlerinin bir set ile anlık yazışma tablolar, fiyat listeleri, fiyatlandırma, vb (Encryption), var
13. dünya (yaklaşık 10 dilde daha fazla olacaktır makaleler yerleştirme imkanı ile profil makale "Hakkımda") üzerinde var
14. yerli ve İngilizce dillerinde tek tematik katalog üreticileri () katılabilir ve bu ayakkabı, çanta, aksesuar, endüstriyel malzeme, aksesuar ve üretim, Internet farklı sistemlerindeki endeks var;
15. yerleştirme ve ekran reklam, haber medya ve afiş bizim portal www.ExpoShoes.com ana sayfa - ÖDENEN gör. Reklam ülkenin dilini bölünmesi, bir bütün olarak veya bireysel olarak (fiyatlar düşük olduğu gibi, bu boyut ve biçimlerde görebilirsiniz sayfa http://exposhoes.com/pages/index/services üzerinde indirilebilir dosyasında verilen bilgi piyasa hizmetlerinin türlerini, bkz: öneriler). Ayrıca sitenizin bizim düğme-banner (http://exposhoes.com/pages/index/web_developers için), kaynak endekslenmesini iyileştirilmesi (çevirmek, biz sitenize link olacaktır) ekleyebilirsiniz. Bir örnek uluslararası fuarlar sitemizde: http://www.chinashoesexpo.com/en/press_partner.php?tm=3&ptlm=0&plm=4 ya da bir bağlantı olduğunu
http://shoesaccess.ru/index.php?page=240


  
Kendini korurken, paylaşmak, bilgi iletişim ortaklar bulmak ve başarılı bir dünyada işlerini devam kendi zaman ve para tasarruf edin!

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye