ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
GEN0041 Bir sonraki haber


Belarus kış için hazırlanı

2010-10-06 15:08:13
EXPOLIST, LTD
Belarus kış için hazırlanı

Belarus ayakkabı tedarikçiler son derece soğuk bir kış için hazırlanıyor


Belarus toptancı bir çok soğuk kış tahminler ile bağlantılı olarak sıcak ayakkabı için talep bekliyoruz.


"Geçen yıl soğuk kış nedeniyle sıcak ayakkabı için güçlü bir talep geldi. Bu sezon ayrıca soğuk güçlü bekliyoruz, bu nedenle kış modelleri lehine seçim aralığı ayarlanabilir. Özellikle Rusya ve Beyaz Rusya için, Polonyalı üretici otshili parti ayakkabı kunduz kuzu için. Bu eşsiz bir durumdur kendisi gibi, Polonya, böyle sıcak bir dizi üretmek değil "- dedi sergi organizatörleri" Shoes. Çantalar. Aksesuarlar. Topo "Eugene Markevitch" Direktörü ".


"Bot üretimi RUE Smilovichskaya doldurma-keçeli fabrika artırmak için planlama% 20, bu şirketin satış departmanı başkanı Vladimir Kulagin söyledi.


"Geçen yılki don Belarus botlarını popülerlik üretimini etkileyen bu yıl satışların çok daha erken başladı -... Biz Rusya, Ukrayna, için Baltık ülkelerinin ürünlerini satmak Ağustos ayında Valenki Belarusians kendi aralarında geçen yıl talep yoktu, ama şimdi bizim için . ülke içinde fabrikalara ürün satmak isteyen yerli girişimcilerin tedavi sezonu için, biz yelpazemizi genişlettik ve TIC-bottom "çocuk ayakkabıları üretmeye başladı, - V. Kulagin söyledi.


sıcak bot ve çizmeler düşük olan yüksek talep ve tahmin PE "ShikGrupp, Belarus ayakkabı markaları Basconi, brokoli, Cantarini, Glossi, Mallanee, Mativi, Polivi, Sasha Fabiani, Stoalos ithal. "Biz, geçen sezon görünümünde, biz Düzeltmeleri yaptıktan kış için hazır bu yıl kış modelleri çok sunmak için hazırız tabii ki, çok herhangi bir don, kabul mükemmel olduğundan, doğal malzemelerden yapılmış ayakkabılar kullanmaya popüler.." - Şirketi dedi.


tedarikçi ayakkabı Erkeklerin Lehçe TUP Direktörü "OptObuvTorg Vadim Grinevich bu sezon kunduz kuzu aralığında yol aldığını kaydetti. klasik erkek düşük çizme - Görüşülen ki en popüler model ekledi.


ayakkabı işletmelerin yeni sonbahar-kış koleksiyonları Tanıtım fuarında geçirmeyi planlıyorlar "Shoes. Çantalar. Aksesuarları" 29 Ekim 26 Minsk yapılacak.


"Sergi daha doğru toptancı perakende ağı temsilcileri için mallar gösterebilir bu forumun yardım çünkü, yeni sezon trendleri belirleyecek" - Proje yöneticisi Snezana Kleschenko söyledi.
sergi ziyaret etmek için çıktığı isteklerine göre zaten örgütleri ve ayakkabı perakende ticaret yapan işletmelerin 500'den fazla temsilci bırakmıştır.

www.exposhoes.by

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye