ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
exhibition of exposhoes business online
GEN0041 Bir sonraki haber
Baner Shoes Sale Интернет-магазин обуви Expomag (ЭКСПО маг)

Üreticileri. Mitler ve Gerçeklik

2010-08-21 16:38:12
Üreticileri. Mitler ve Gerçeklik

Herkes uzun bazı ayakkabı üreticileri kendi üretimi olmayan ve İtalya ve Çin, Hindistan ve Brezilya'da kendi markalarının üretimine yönelmişlerdir bilinen vardır. Bu mavi bir cıvata değil, bu bizim günlük bir gerçekliktir. Bu haysiyet ve işçiler için saygı yoksun onların sürekli mesleki çalışma ve becerileri farklı ülkelerdeki sektörlerde modern iş, bir gerçektir. Biz de öyle - çalışanlarımızın ve kapalı koyulur yerine diğer ülkelerden profesyoneller çalışıyoruz. Ucuz, ama böyle bir saygı duyuyoruz. Aslında biz kendi ülkelerinde kendi vatandaşları umursamıyor kalır. O değil mi diyeyim? İnanma! Ben onların üretim üst düzey destek ve vatandaşları için istihdam sağlayan ülkelerin liderleri için benim saygı kabul ediyorum. o turnike dışarı olarak kar peşinde ahlak kaybetti. hayır doğru eylem, kim bu sanayi eğilim çalıştırmak makamlar ve yetkililer yöneten çünkü Tabii ki yanlış üreticileri mali tasarruf büyük avantaj, ama aynı zamanda bağımsızlığını kaybeden at, biz, rehin durumlar staem.

  
onların yerli üreticiler herhangi bir ülke liderleri için bugüne kadar destek acil ve küresel ulusal güvenlik meselesidir. Bu göz önüne alınarak, beyler değer. Tüm Barış, ancak sanayi geliştirmek için unutmayın! Geliştirmek ve isimleri markaya otechestvunnuyu farklı ülkeye ihracat ürünleri ve göstermek sen ne edebilirsiniz insanlar için!

www.ExpoShoes.com

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye