ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
GEN0041 Bir sonraki haber


Ayakkabı Sonbahar-Kış 2010-2011

2010-08-11 00:10:17
Ayakkabı Sonbahar-Kış 2010-2011

Ayakkabı Sonbahar / Kış 2010-2011, ayakkabı


 
Ayakkabı, parlak ve şık modelleri bir kez daha sonbahar ve kış siyah ya da gri tonları için zorunlu nedenlerle değil bize hatırlatıyor. Bir moda olarak ince askılı açık ayak yüksek topuklu ayakkabılar ile hala parlak ayakkabıları, zarif senin bacak artırır.

  
romantik ya da göz alıcı taraf ayakkabılar için harika bir seçimdir yüksek bir platform ya da yeterince yüksek topuklu, güzel kristaller çivili olacaktır.

  
Devam eden değil, ilk yıl, çok şık ayakkabı dilimleri ile ayakkabı vardır. Bu seçenek, uygun olduğunda, herhangi bir nedenle iğne topuklu giymek değil, ve ben güzel ve modaya uygun olmak istiyorum. onların gösterir tasarımcıları ne Takoz topuklu ayakkabılar - bu ve çok şık pratik bize göstermek mümkün olmadığı saptanmıştır.

  
Eh, tabii ki, moda klasik ayakkabılar her zaman. sonbahar-kış 2010-2011 sezonunda ise bile biraz daha olacak. Rahat, güzel ve zarif modeller ideal ofis olacak moderatör tarzı gönderiyorsunuz.

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye