ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
GEN0041 Bir sonraki haber
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Uluslararası SHOESACCESS - 2010/09/28

2010-08-08 23:14:12
Uluslararası SHOESACCESS - 2010/09/28

Size ayakkabı ve aksesuarları, yapılacak yıllık sergi katılmaya davet mutluyuz

1 Ekim, manej, Moskova, Rusya 28 Eylül kadar.

«SHOESACCESS» - Moskova Hükümeti doğrudan desteği ile uluslararası bir sergi olduğunu.   
Uluslararası sergi «SHOESACCESS» organizatörleri ticaret evi "Shater" ve "Star Expo" vardır. Trading House yönetimi "Manege" olarak benzersiz ve rahat bir sergi yer Gostiny Dvor ve manej bulunmaktadır. Birçok yönden analogları gibi fuar hiçbir Avrupa. Şirket "Star Expo, en üst düzeyde, bu tür faaliyetler için geniş deneyimi ve oldukça kaliteli teknik donanım bulunmaktadır idari ve halk desteğidir.

  
Biz ayakkabı ve aksesuarları (ayakkabı, ayakkabı donanımları, çanta, kemer, eldiven, aksesuar ve malzemeleri, ayakkabı bakım) üretmek sergi «SHOESACCESS» Ukrayna şirketleri getirmekte ilgilendi.

  
uluslararası bir sergide ilk kez Moskova ve Avrupa'nın en prestijli alanlarda çekmek için benzersiz bir ortam sunuyor. Biz Moskova Hükümeti'nin himayesi altında büyük çaplı ve iddialı bir proje oluşturmak istiyorum. sergi «SHOESACCESS» olarak ayakkabı ve aksesuar üreticilerinin katılımı için fırsatlar yaratın. Proje «ExpoShoes Business Online» ile olan ortak uluslararası proje ve Internet gibi ayakkabı firmaları için yeni fırsatlar yaratacak ve ayakkabı ve aksesuar Moskova sergi «SHOESACESS» ve de belki daha fazla, diğer uluslararası sergilerde.

  
Recall Atrium arcade Mart 2010'da, yani başarılı bir ayakkabı ve aksesuar V Moskova Uluslararası fuar «SHOESACCESS», Rus ve yabancı firmaların katıldığı, önde gelen yerli ve yabancı markalar geçti. Zengin ve sergi yoğun programı en iyi Rus ve yabancı ayakkabı şirketi, Uluslararası Tasarım Yarışması ayakkabı ve aksesuarları, olgu konferans tarafından düzenlenen gösteriler, Forum ayakkabı muhteşem moda dahil.

Size ayakkabı ve aksesuar VI Moskova Uluslararası fuar «SHOESACCESS» taraf olmak için, 28 Eylül den 1 Ekim 2010 için manej, Moskova, Kızıl Meydan 100 metre mesafede yer alacak davet ediyoruz!

Katılım bu veya gelecek sergi «SHOESACCESS Sen en iyi fiyata resmi temsilcisi sipariş edebilirsiniz»:
Ukrayna: +38 (067) 261-8001 (ru) veya 38 (050) 270-4272 (ru) 38 (097) 0424142 veya şirket isteyen adına soru, e-posta ile bu sergi ziyaret etmek bize ulaşın at]: expo [exposhoes.com
Download ve bu bağlantıyı takip edebilirsiniz bir başvuru formu doldurun:


http://exposhoes.com/shoesaccess.doc


Ayakkabı ve aksesuar uluslararası sergi «SHOESACCESS», uluslararası kalkınma projesi ayakkabı sektöründe «ExpoShoes Business Online» SN Geraskin müdürü resmi temsilcisi

Uluslararası SHOESACCESS - 2010/09/28

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye