ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
exhibition of exposhoes business online
GEN0041 Bir sonraki haber
Baner Shoes Sale Интернет-магазин обуви Expomag (ЭКСПО маг)

Deri ayakkabı değil, sadece

2010-06-20 23:44:22
Geraskin, PE
Deri ayakkabı değil, sadece

İşte cilt, çok çeşitli, ancak kanguru derisi Sega's her bakımdan Tedarikçi kanguru derisi tarafından dünya pazarına özgün olan Avustralya kıtasıdır. Her yıl Avustralya Hükümeti bu vahşi hayvanların çekim sayısına kotalarını belirlemektedir. Her yıl, kota 6-7.000.000 değişir. kanguru derilerden yaklaşık 3 milyon adet Avrupa ve Amerika'ya ihraç edilmektedir. Bunların büyük bir çoğunluğu futbol botlar yapmak için kullanılır.

 Kanguru cilt sadece güçlü değil üreten, hedeflenmiştir fakat aynı zamanda esnek ürünler. Bu cilt son derece hafif, esnek, bu gücü önemli kaybı olmadan tabakalara ayırmak olabilir. o bölmek ince madde içine ise bir buzağı derisi daha kesilmemiş deri ile karşılaştırıldığında, kanguru derisi bir güç daha belirgin derecede korur. bunu yapmak için ise non-tabakalı deri ile karşılaştırıldığında ve orijinal kalınlık kanguru% 20 daha ince 30 ve 60 arasında özgün gücünün% korur. Karşılaştırma için, buzağı deri, orijinal kalınlığının% 20 azaltılmış gücünü sadece% 1-4 korur.

 Bu üreticiler futbol ayakkabıları ağırlığı azaltmak ve top ile temas duygusu geliştirmek izin, çok futbolcu için böyle ayakkabı performansını geliştirdi. Bu özellikler özellikle bir dönemde önemli olan büyük dikenli değil oldukça güvenli ayakkabı, sert ve ele sürekli metatarsal yaralanmaların sayısı büyüyor.

 oluşumu ve futbol deri gelişimi sırasında klasik bir seçim ve hala spor ayakkabılar çok kaliteli modeller temsil kalır. futbol, güvenlik önemli bir faktör kalmalıdır zaman, bu nedenle kaliteli futbol ayakkabıları üzerine biraz daha fazla para harcamak için korkmayın

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye