ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
GEN0041 Bir sonraki haber


İhale ayakkabı Ukrayna

2010-08-19 15:03:05
İhale ayakkabı Ukrayna

İhale, 5 Temmuz tarihinde Enterprise Shahterskantratsit "başarısızlıkla sona erdiği duyuruldu. esnaf konu lastik çizme, 4840 çiftleri madenci çalışıyorlardı. 1910/07/27 ihaleleri gerçeği müşteri en az iki teklif sunuldu nedeniyle iptal edildi.

Ukrayna'da maden sadece% 13 güvenlik standartlarına uygun. Sadece 30 Ukraynalı mayın, bunların toplam sayısı 227 için, endüstriyel güvenlik, gelişmiş ülkelerin bölümünde Ukrayna güvenilirliğini etkiler standartlarını karşılayacak miktarda. Bu Devlet Komitesi Endüstriyel Güvenlik, İş Koruma ve Madencilik bakimi için kurmuştur. orada ISG yönetim sistemleri, endüstriyel güvenlik kurallarına uyulması değildir mayın anda, elbiseler ve ayakkabılar bir kısıtlama yok. Sadece Ocak ayından beri bu yıl 75 madenci yaralandı binlerce sayısı, öldürülen aynı dönemde Irak'taki kayıplar çok daha yüksek bir sayı U. S. Ordusu olduğunu. Ayrıca, mayın Emniyet devletin kontrolü şimdi bile Güvenlik Servisi Ukrayna meşgul. Başlangıçta!

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye