ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
GEN0041 Bir sonraki haber


Hakkımızda www.ExpoShoes.com

2010-08-11 14:54:48
Hakkımızda www.ExpoShoes.com

Davet kaynak www.ExpoShoes.com üzerinde kayıt  
Taslak ExpoShoes Business Online, TM dünyada uluslararası sergi, işbirliği ortaklık anlaşması girerek ayakkabı sektörünün kapsamı temsil eden resmi ortaklıklar geliştirmeye devam ediyor. Bizim temel amacı üretim sektöründe çalışanlar tanıtmak ve ayakkabı sektöründe satış uluslararası bir proje ile ExpoShoes İş Online, TM ve profesyonel ayakkabı sanayi rehberliğinde dünya çapındaki ofislerinin açılması.


  
ExpoShoes Business Online, TM - bir modern ilginç ve çok fonksiyonlu kalkınma projesi iş için geniş bir tematik içerik ve fonksiyonlar bir dizi ile tasarlanmıştır: anında mesajlaşma sistemi ile 10 dilde, transfer dosyalarını anında teknik çeviri imkanı ile anlık iletişim şifreli modunda gönderme mesajları rostovok gösteren ve diğer tabloları, müşterilerinize resimler, o RSS İngilizce, Rusça konuşan konuşan haber, moda makaleler beslemeleri, kurumsal sağlanması, kullanıcı profili, hizmetler, dünyanın ve diğer şirketinizin business directory ayakkabı sanayi sitelerinin tanıtımı yapacağınız iş veya marka tanıtımı Sizin için kullanılabilir olacak önemli fonksiyonları. Her zaman aktif olarak teşvik edilmesi üzerinde çalışıyoruz bizim ve hesabınıza yeni şekil giriş portal. Ana hedefi - iş ayakkabı sektöründe üretim ve satış için bilgiye erişim için.


  
ExpoShoes Business Online, TM - yalnızca bu kez dünyada uluslararası sergi için destek seviyesinde ayakkabı üretiminin tüm şubeleri araya uluslararası proje, sürekli çalışıyoruz hangi ile ortaklık anlaşmaları, projemize ExpoShoes İş Online (Dunguan-Çin katılmaya davet , ShoesAccess-Moskova), ve orada Kiev uluslararası fuar desteği.


  
Projemiz - bu konfor ve iş için somut faydalar ve firmanıza, satış pazarı ile ticari ilişkilerin işletme kurulması, hem de farklı ülkelerde kendi markalarının başarılı promosyon için mükemmel koşullar ciro artmasıdır. Biz Uluslararası Ayakkabı Sanayi, bu konunun haber kurumsal görebilirsiniz bir çevrimiçi ek olarak, proje dikkate moda dünyasında son trendleri görmek, yakın uluslararası sivil toplum örgütleri ve ayakkabı sergi farklı ülkelerden ile doğrudan ilgili olan kişilerin kategoriye ürünlerinizi göstermek için tanışmak işiniz.


  
işkence, model ihanet etmeyin ayakkabı yeni koleksiyonundan güvenilmez kaynaklar aracılığıyla, test edilmemiş kişiler de dahil olmak üzere dosya! bir zamanlar koleksiyon yapma ve görüntüleme onun Projemizin kayıtlı kullanıcılara kanıtlanmış! projeye çekin istemcileri ve uygun çözüm ve onlarla anlık yazışma kullanın!


  
Projemiz ExpoShoes Business Online, TM son on yıl içinde iş ayakkabı sektöründe deneyimi uygulanan ve tamamlar, işadamları arasındaki ilişkiyi yapılandırır. Kayıt taslak ExpoShoes İş Online, TM - ücretsiz 1 yıl için projenin başlatılmasından beri (20 Temmuz 2010).


  
ücretsiz ilk yıl proje ExpoShoes Business Online, TM, ücretsiz ilk yıl sonra katılacak sırasında kayıt olabilir ve zevk Şirketler projenin temel işlevlerini en azından.

proje üzerinde 2010/08/10 günü, hareket ve geliştirir gibi işlevleri ExpoShoes Business Online, TM:

1. galeri 50 fotoğraf (şifreleme), üretilen malların var
2. set ziyaretleri ve ürünleri, katalogları erişimi var
3. Bizim marka logosu, mevcut ürün korunması resimleri
4. imi kullanıcı proje geliştirmek için
5. gelişiminde bir hatırlatma ile notları
6. ziyaretçi engelleme var
7. Şirketinizin (50 fotoğraf) gelişiminde birim "sergi ve ödül" tanıtımı
8. , Yakında olacak temsilcileri veya üretici katılım ekleyerek
9. fırsat iş çeşitli alanları ve yazışma onlarla projesi (reklam, tematik dergi, müşteriler üzerinde ortak bulma konusunda firmanızın kişilerin katılması, geliştirme ayakkabı uluslararası sergi yöneticileri)
10. Fatura (yapılandırma acsount ve sipariş hizmetleri, reklamlarınız, afişler için ziyaretçi istatistikleri ve geliştirme projesinin toplam maliyeti)
11. dünya (bizim genel ortaklar ayakkabı uluslararası sergi bilgileri, onların daha fazla!); orada, ama onlar için bir alt alan adları kesinleşmiş;
12. fonksiyonları ileri ve seçtiğiniz resimleri, izlenimlerinin bir set ile anlık yazışma tablolar, fiyat listeleri, fiyatlandırma, vb (Encryption), var
13. dünya (yaklaşık 10 dilde daha fazla olacaktır makaleler yerleştirme imkanı ile profil makale "Hakkımda") üzerinde var
14. yerli ve İngilizce dillerinde tek tematik katalog üreticileri () katılabilir ve bu ayakkabı, çanta, aksesuar, endüstriyel malzeme, aksesuar ve üretim, Internet farklı sistemlerindeki endeks var;
15. yerleştirme ve ekran reklam, haber medya ve afiş bizim portal www.ExpoShoes.com ana sayfa - ÖDENEN gör. Reklam ülkenin dilini bölünmesi, bir bütün olarak veya bireysel olarak (fiyatlar düşük olduğu gibi, bu boyut ve biçimlerde görebilirsiniz sayfa http://exposhoes.com/pages/index/services üzerinde indirilebilir dosyasında verilen bilgi piyasa hizmetlerinin türlerini, bkz: öneriler). Ayrıca sitenizin bizim düğme-banner (http://exposhoes.com/pages/index/web_developers için), kaynak endekslenmesini iyileştirilmesi (çevirmek, biz sitenize link olacaktır) ekleyebilirsiniz. Bir örnek uluslararası fuarlar sitemizde: http://www.chinashoesexpo.com/en/press_partner.php?tm=3&ptlm=0&plm=4 ya da bir bağlantı olduğunu
http://shoesaccess.ru/index.php?page=240  
Size ayakkabı iş temsilcileri kayıt davet -) nüsha kontrol ettikten sonra sunucudan silinir ve üçüncü kişilere geçmiş değil şirket, PE (gelen belge tescil bir renk fotokopisi onaylamak gerekir.


" onmouseover="this.style.backgroundColor='#ebeff9'" onmouseout="this.style.backgroundColor='#fff'">Hakkımızda www.ExpoShoes.com


  
Kendi zaman ve para tasarruf,,, hisse bilgileri iletmek, kendisi beyan ortaklar bulmak ve başarılı bir dünyada işlerini devam!
İdare, projenin ExpoShoes Business Online, TM.

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye