ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
GEN0041 Bir sonraki haber
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Davetiye kayıt

2010-10-08 01:48:52
Davetiye kayıt

Taslak ExpoShoes Online İş kendilerini, iş ortakları, gıyaben, aktif olarak katılmaktadırlar olarak Rusya, Hong Kong, Belarus, Ukrayna (gıyaben), uluslararası fuar organizasyonları, serginin resmi ortağıdır! Sayıları sürekli tema proje üzerinde kayıtlı kullanıcı yanı sıra artmaktadır!

   
Biz uluslararası proje de kalıcı ve ücretsiz kayıt için organizasyon davet, ayakkabı sektöründe üretim ve satış ExpoShoes İş Online Portal www.ExpoShoes.com!

   
diğer ülkeler ve kıtalar listesinde ortaklar bulma özel girişimcilerle, aşinalık marka için tematik bilgi hizmetleri bir dizi olacak B2B (işletmeden işletmeye), sosyal ve tematik yönde portalımız avantajları.

  
bizim portal www.ExpoShoes.com Teknik parametrelerin herhangi bir ülke ve kıtada (tamamen ya da ayrı ayrı) on önemli dilleri (İngilizce ile herhangi bir ilgili endüstri ayakkabı sektöründe bilgi verebilir varsayılan, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca , Lehçe, Portekizce, Türkçe). özellikle bizi özellikleri tarafından geliştirilen göre portal www.ExpoShoes.com Bilgi bölümleri, portal kullanıcılarının dünya çapında kullanıcılara 10,000-1 koltuk bölümünde ana sayfada (veya daha fazla) bilgi ve promosyon malzemeleri gösterilecek sağlama yeteneği var. RSS imkanı ana sayfasında haber beslemeleri - yanı sıra Rusça ve İngilizce konuşan olarak Web blogları diğer bilgileri bizim portal kullanıcıların tematik bilgi sağladığı ihracat sağlar (İngilizce ve Rusça tüm dil dahil olacak bizim portal olacak RSS, paket) İngilizce ve Rusça dillerinde özel web siteleri.


  
Proje «ExpoShoes İş Online» devlet bilgi ve profesyonel bir hizmet yelpazesi, toplu ve özel sektör, eğitim, sergi, üretim, dünyadaki diğer proje katılımcıları ve Internet kullanıcıları bilgilendirmek için toptan ticaret, bilgi ve işletmelerin reklam türlerini içerir. Proje «ExpoShoes İş Online» Portal yapı bilgileri ve internet üzerinde hizmet tematik dizi hükmü dayalı www.ExpoShoes.com ve proje üzerinde yazışmaların şifreli bir anlık modu ile iletişim kurmak için ortak bulmak için sosyal iş bölümünün varlığı gibi diğer kullanışlı özellikleri içerir biz sürekli geliştirilmekte ve proje uygulanmıştır.
   
Internet onu aramak için zorlaştıran, çok kullanıcı için elimizden tematik bilgi için gereksiz ve zaman kaybına yol açar. sırayla hızlı toplama kolaylaştırır ve iş ayakkabı tüm alanlarında ve genel olarak aksesuarlar için gerekli yararlı ve önemli bilgiler bir küme sektör işletmeleri odaklanan proje «ExpoShoes İş Online», başlıca avantajları.
Ekim 2010 yılında hangi, bu örgütlerin doğrudan katılımı ile dolu olacak olan, (örneğin www.shoesaccess.exposhoes.com, www.chinashoesexpo.exposhoes.com, www.minsk.exposhoes.com) Uluslararası Sergi Şirketler için bir alt etki alanı siteleri başlatıyoruz dünyadaki kullanıcılara tüm taşıyıcı bilgiler.
  
Proje üzerinde farklı ülkeden (doc uzantısı. içeren dosyalar, transfer yeteneği ile şifrelenmiş anlık yazışma), mal ve hizmetler (güvenli şifreli bilgileri) galerileri, seçilmiş ülkelerin herhangi birinde haber yayın oluşturmak için yeteneği diğer ekip üyeleri arasında bir iletişim imkanı vardır kıtalar ve tercüme dilleri (ücret, sosyal ağ siteleri diğer üyeleriyle birlikte inceleme için çeşitli bloglar ve hesapları haber bir tekrarını içerir) sağladı.

DİKKATLE kullanıcı seçilen bir grup göre,
http://exposhoes.com/users/registration : Bizimle kalın ve bağlantıyı kayıt pass lütfen.


Yakında ücretsiz park yeri onlar için eseri kayıtlı profil oluşturma, iş ve işletme yöneticileri bağlanmak için projemizin tüm kullanıcılara sunacak.
Projemizin genç, ama biz mucizeler yaratmak!
Catch-zaman ve para tasarrufu!


Geraskin Sergey Nikolayeviç
proje yöneticisi

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye