ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
GEN0041 Bir sonraki haber


Proje sahasının ExpoShoes.com Hakkı

2010-06-26 15:27:44
Geraskin, PE
Proje sahasının ExpoShoes.com Hakkı

Kayıt uluslararası ayakkabı endüstrisi için portal ExpoShoes Business Online 20 Temmuz 2010 başlar. Sizi taslak üzerinde uluslararası sergi Ayakkabı Örgütü, ayakkabı üreticileri kayıt davet, ayakkabı endüstrisi için ayakkabı, el çantaları, eldivenler, aksesuar ve kimyasal sanayi, tabanı üreticileri, deri sanayi, ayakkabı bakımı, ayakkabı endüstrisi için ekipman üreticileri, ayakkabı kuru mallar, ayakkabılar için yedek parça, ayakkabı için topuk, taban ve malzemeleri, girişimciler, işadamları ve yetkililer üreticileri Yukarıda listelenen ayakkabı mağazası yöneticilerinden, ayakkabı organizasyon ve herkes satmak ayakkabı tamir atölyeleri kim dokunursa ayakkabı sektöründe üretim ve satış!

 Kayıt gelince gerekli olacak?

 Must kayıt olmak iş bu tip karıştığı onaylamak için download renkli fotoğraf belgeler: fotoğraf veya logo marka veya işadamı, kendi fotoğrafı ve adı (biz hassas veri ve üçüncü kişilere açıklanmaz kullanmayın sahip pasaport sayfası), sertifika sahibi, lisans veya üreticileri için patent. Ana şey - ki ayakkabı sektöründe üretim ve satış bağlı kendileri veya kuruluş onaylayın.

 

Proje sahasının ExpoShoes.com Hakkı Kayıt farklı ülkelerden gelen tüm kişiler mümkün olacak. Diller yerinde giderek, Arapça, Çince ve diğerleri de dahil olmak üzere ilave edilecektir konuşuluyor. Bu aşamada, sitenin lansmanı ile sitenin teknik çeviri, makale yazmak ve bize teknik transfer kurtulmak için izin ve profesyonel yazılı metinler gidin.

projesi var 10 farklı dilde iletişim kurmak için ilk kez, proje metinleri çevirmek için yardımcı olmaktır iletişim modunda işinizi müzakere sürecini kolaylaştıracağını otomatik çevirmen vardır. Gönderirken mesajları kullanıcının kendi galeri, fiyat, kimden ne kullanıcı hakkında veri kim mesaj gönderdi görebilirsiniz belirtmek malların bir dosya ekleyebilirsiniz. Iletiler müzakerelerin güvenliğini artırır şifrelenmiş modunda çalışıyor. Hesaplarına, sen sosyal ağlar hesapları ile bağlayabilirsiniz.

 Galeriler korunur ve diğer kullanıcılar tarafından kendi görüş ayarlayın. Galeri Seçenekleri önleyebilir veya takdirine kullanıcıların kategoriler görüntülemek galerileri sağlar. Sipariş malların 50 fotoğraf ve açıklamalar ve bir galeri sağlanacaktır.

 Uluslararası fuar organizasyonları ayakkabı sergi iletken ne zaman bir ortaklık anlaşmasının ek adını (youname). Exposhoes.com, onlar bizim kaynağın kitle kullanım sergi iş tanıtmak için mükemmel bir çözüm bekliyorduk, proje konusu ile ilgili kullanımı imzalanması. Bu sergi - anlaşmasının imzalanmasından sonra genel ortağı ve ön sayfasında Projemizin genel ortakları altında yayınlandı. Bu sergi hesabınız olacak gibi, biz onları bizim sistemin kullanıcılara e-posta yapmak, ilgi çekici veriler bültenleri ve sonrası sürümler bağımsız bir yayın sunabilir ve dünyadaki bütün gerçekleşecek yaklaşan uluslararası tematik sergi bilgilendirmek.

 Projemiz yapısı ve gelişimi, benzersiz o sürekli artacaktır, ve başlatma sonra sürekli kayıtlı tüm kullanıcılara bir tematik doğanın kaliteli hizmet bir sürü sunacak. Bizim Proje Geliştirme ayakkabı sektöründe kolay yolu gidiş değil, kendimizi bu da yeterli üreticiler ve alıcılar arasında iş normal kalite için - işadamları değil hayatın içine koyun.

Biz projemizin ExpoShoes Business Online sitesi www.ExpoShoes.com sizin için tüm iş bu tip ilişkin saygı ve sizin için istenen sonuçları getirmek tüm gerekli okuma olacağını umuyoruz. Biz ilginç fikirler dolu oluşturmak ve bu proje geliştirilmesi ve tüm bu tematik bir işe dahil, ona katılmak için söylemek istiyoruz bulunmaktadır.

 Kullanıcı kaydı özgür bir süre olacak. Reklamcılık, dünyanın çeşitli ülkelerinde bir ödeme esasına göre olacak. Siz dünyanın gerekli ülkeye, hangi seçebilirsiniz görünecek çeşitli dillerde tarihinde, RSS haber afiş, yazı sipariş edebilirsiniz. Ayrıca yayınlar ve ücretsiz Malzeme ve haberler yer alacak. Size maliyeti olmadan sağlayacak bir proje üzerinde birçok ücretsiz özellik sunuyoruz. Biz projenin başarılı bir gelecek ExpoShoes İş Online, bakmak ve tescili, 20 Temmuz 2010 başından bu yana bize katılın lütfen!
 

 


 ayakkabı sektöründe üretim ve satış işçi ile ilgili olarak!

 Yönetim Proje geliştirme ayakkabı sanayi ExpoShoes Business Online!

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye