ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
exhibition of exposhoes business online
GEN0041 Bir sonraki haber
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

ayakkabı Rusya pazarına

2010-09-08 12:51:16
ayakkabı Rusya pazarına

Şu anda Rusya için ayakkabı ithalatında payı toplam satışların yaklaşık% 85'tir. İthalatın yerli üretime payı azgelişmişlik koşulları altında büyümeye devam edecektir.

   
araştırma ayakkabı, Rus üreticilerin pazara göre tüketici talebi, hangi zarif bir kadın ayakkabıları düşüyor fazla% 60 yapınıza göre,% 70 ayakkabı üretimi için ithal billet kullanın.

   
Şu anda, Çin tekstil ve ayakkabı, dünyanın en büyük ihracatçısı. Çin'de ayakkabı üretim avantajı ucuz işgücü, ancak bizim üreticilerin aksine, Çin hızla yeni sorunlar ve çok kaliteli, hızlı ve ucuz kopya herhangi örnekleri adapte başardık. Çin'de sipariş için erken 80-ler spor ayakkabı Adidas ve Nike üretmeye başladı. Şimdi Çin nitel ve şık ayakkabı yapmak öğrendim. tüketiciler hala Çin ürünlerinin stereotipi algısı değişmedi Çoğu Rus üreticileri, ayakkabı aslan payını bugün Çin'de, etiket "İtalya" Made in altında yapılır. Ayrıca yerli üreticilerin, bu ithal etmek zorunda iken Rusya, imalat ayakkabı aksesuarları gelişmiş değil hangi nihai ürünün fiyatının daha da artar.

   
Çin son yıllarda güçlü bir kaynak tabanı oluşturmak amacıyla, böylece dünyanın her yerinden müşterileri çekmek başarmıştır.

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye