ExpoShoes Online
Favorilerime Ekle  anasayfa yap
SiteHeart
    
 
Ülke
SEARCH
Giriş:
Şifre:
exhibition of exposhoes business online
GEN0041 Bir sonraki haber
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Belarus ayakkabı sergisi 3

2011-03-01 14:56:14
EXPOLIST, LTD
Belarus ayakkabı sergisi 3

Toptancılar adreste Ağustos 2011 4-2 Minsk yapılacak Fuarı 3. 27 Kupala


İhtisas Toptan Sergi 3 için Belarus ve yabancı üreticileri ve ayakkabı sonbahar-kış aralık tedarikçileri Minsk'te bir araya gelecek "Ayakkabılar. Deri. Aksesuarlar" Ağustos ayında Beyaz Rusya Minsk Ekonomik Başarılar eski Sergi, National Exhibition Center BelExpo de

- Ayakkabı "toptan Sergisi Anket katılımcılarının sonuçları". Çantalar. Aksesuar "18 Şubat 2011 15 Minsk düzenlenen, satıcıları sonbahar-kış aralığı için en uygun zaman seçildi - Bu Ağustos başlangıcıdır Bu perakende mağazalarında ayakkabı satışlarının başlamadan önce 1 ay boyunca bu." - Organizasyon Komitesi . tedarikçiler toptancılar ve şimdiki yeni koleksiyonları ile işbirliği yapmaya yardımcı olmak için - Organizatörler serginin amacı olduğuna dikkat çekti.

geçen Şubat ayında sergide tedarikçiler ve Belarus, Lehçe, Rusça, Çince, Fransızca, ayakkabı, çanta ve aksesuar üreticileri katıldı. Şirketin yeni koleksiyonu ilkbahar-yaz 2011 sundu. "Tedarikçiler ve üreticiler bu olay üzerinden, bu Belarus pazarına adapte olduğunu belirterek, fuar katılım memnun. Özellikle birçok şirket, kim ilk kez Beyaz Rusya ayakkabıları getirdi olanlar vardır, onların iş için yeni çözümler bulundu. Ticaret temsilcileri ile konuştuktan sonra ve arkadaşları, satıcılar, kendileri için yararlı sonuçlar çıkarmak ve daha akıllıca ve doğru bir biçimde Belarus perakendeci "ile ilişkileri nasıl oluşturulacağını öğrenmek - organizasyon komitesi söyledi. Organizasyon ekibine göre, önemli bir gerçeği mağazaların sadece temsilcileri ve ayakkabı mağazaları, aynı zamanda özel girişimciler geldi sergi için tedarikçilerin ürünleri hakkında bilgi almak için olmasıdır. Toptan ve perakende şirketlerinin işbirliği anlaşmaları ve sergi de ayakkabı sevkiyat konusunda anlaştı. Onlar da anket sonuçları, katılımcıların neredeyse% 90 Şubat Sergisi "Ayakkabılar. Çantalar. Aksesuarları" koleksiyonu sonbahar-kış sunulacak bir sergi Ağustos ayı, katılma niyetlerini teyit kaydetti. ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış mevsimi başlamadan önce: ayakkabı fuarı yılda iki kez düzenlenen olduğunu hatırlayın. Biz Minsk sergi 27 Kupala de Byelorussian SSR Ekonomik Başarıları, eski Fuarı'na, Minsk 4 Ağustos 2011 2'den yapılacak hatırlatmak. Katılımcıların Kayıt çoktan başladı. Bakın sergi organizatörleri ve Ukrayna topraklarında temsilcileri (Ukrayna, site organizatör hakkında bilgiler katılımcılar için).

Organizatörler, bizim forum konusu genişletiyor ve Sergi şimdi "Shoes. Deri denir deri fantezi malların üretiminde kullanılan sadece ayakkabı değil, aynı zamanda hammadde ziyaretçilerin artan ilgi nedeniyle bu. Aksesuarları kaydetti. Bu sergi - Belarus ayakkabı sektörünün tek tematik sergi.

Biz işbirliği yapmaya herkesi davet ediyoruz!

www.exposhoes.com.ua

ExpoShoes Online Stamp
GEN0041 Bir sonraki haber
© 2009-2012 - ExpoShoes Online. Her hakkı saklıdır
ExpoShoes Online - Uluslararası Sosyal İş AğıAyakkabı ve aksesuar Uluslararası RehberiAyakkabı sanayi Uluslararası reklam ve bilgi kaynağıAyakkabı ve aksesuarları, malzemeler, Uluslararası sergi donanımları
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Dil : Türk Türk Rusya Büyük Britanya Fransa Portekiz Ukrayna Almanya İtalya Polonya İspanya Türkiye